Kategorie: Aktuality

Kupte si od nás PR články na míru

Napíšeme Vám PR články na míru za dostupné ceny pro každého.

Pro dosažení prvních příček ve vyhledávači vám bohužel nestačí mít skvěle graficky zpracovaný web. Pokud se chcete dostat, co nejvýše musí Váš web obsahovat kvalitní, unikátní a poutavý text, který osloví nejen vyhledávače, ale hlavně i čtenáře. Běžný uživatel by neměl poznat, že se jedná o propagační text a měl by jej zaujmout.

Investice do kvalitního PR článku se Vám velmi rychle vrátí!

Pro dosažení správného výsledku musí PR článek obsahovat:

 PR článek je tvořen 1000 až 2000 znaky, které jsou přehledně strukturovány do odstavců, nadpisů <h1><h2>..., důležité fráze jsou zvýrazněné a obsahují i tzv. zpětné odkazy (někdy přezdívané backlinks v počtu 3 kusů). 

Pokud jej umísťujete do PR katalogů, magazínů, blogů apd. měl by splňovat dva hlavní požadavky: měl by být tematicky blízký a zcela přirozeně hodně navštěvovaný.

 

Kdo Vám napíše kvalitní a unikátní PR článek za nízkou cenu?

Napsat takový PR článek není žádná sranda. Písálek (odborně nazývaný copywriter) musí dobře nastudovat problematiku. Je to obzvláště důležité u odborných a speciálních článků. Poté zplodit souvislý - originální - zajímavý - poučný - kvalitní článek, do kterého musí zakomponovat potřebné klíčové slova, nadpisy a zpětné odkazy. Nějaký ten čas to rozhodně zabere.


Pokud si sami nevíte rady. Můžete si nechat napsat článek od nás. Píšeme články již dlouho a velmi rádi Vám s tím pomůžeme.

Poslední aktuality

30.1.2020

Kompletní správa webů na WordPressu

Novým i stávajícím klientům nabízím správu webových stránek běžících na redakčním systému WordPress.

20.10.2019

Vzdálený dohled

Nově nabízím do svého porfólia služeb - inteligentní domácnost "Hlídač2019". Co všechno produkt umí?

Archiv aktualit »


Mám za sebou už...
  • 71 webů
  • 4 e-shopů
  • 35 SEO optimalizací
  • 12 Elektroinstalací
  • a nespočet pochval :)
Copyright © www.jirkazak.cz 2024